UNSER VEREIN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi..

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor.

Für mehr Informationen kontaktieren sie bitte
Karine Naef: Telefon 079 643 68 62

GASTELTERN WERDEN


 
 

Organisation

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Präsidentin :

Karine Näf 
k.naef@tschernobylhilfe.ch

 
 

Beisitzerin :

Rita Caprez 
r.caprez@tschernobylhilfe.ch

 

Beisitzerin :

Bruna Baltensperger
b.baltensperger@tschernobylhilfe.ch

 

Fahrdienstverantwortlicher:

 
 
 

Vice - Präsidentin :

Vroni Reuschenbach 
v.reuschenbach@tschernobylhilfe.ch

 
 

Aktuarin :

Romana Murschetz
r.murschetz@tschernobylhilfe.ch

 

Beisitzerin :

Irina Göldi
i.goeldi@tschernobylhilfe.ch

 

Webmaster:

Thomas Walder
t.walder@tschernobylhilfe.ch

 

Info Mailadresse

Vorstand Tschernobylhilfe
info@tschernobylhilfe.ch